Bun venit visitor! [ Înregistrare | Logare

RON1,450.00

ANGAJAM PERSONAL MAGAZIN IT

  • Strada: Pta Bobalna
  • Oras: Dej
  • Judet: Cluj
  • Tara: Romania
  • Cod postal: 405200
  • Publicat: 10 august 2017 13:30
  • Expiră: 17 days, 15 hours

Descriere

Angajam personal la punctul de lucru Pc Mania din Dej

Responsabilitati:

Atrage clientii, promoveaza si vinde produsele companiei
Desfasoara activitati de consiliere si fidelizare a clientilor.

Cerinte :

Abilitati comerciale (dinamism, comunicare, persuasiune, negociere si orientare catre client).
Spirit de echipa.
Profesionalism si responsabilitate.
Operare PC la un nivel mediu.,permis conducere cat.B

Beneficii:

Training.
Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri performanta.
Contract pe perioada nedeterminata.
Posibilitati de dezvoltare profesionala.
Activitate intr-o echipa dinamica si tanara.

Cv-urile se depun in incinta magazinului sau pe e-mail: pcmania@random.ro sau ioana.albert@random.ro

Fără etichete

110 vizualizări totale, 5 azi

ID anunț: 725598c35aef2eea

Raportează o problemă

Cererea ta este procesată. Te rugăm să aștepți...

Reclame sponsorizate

Publicitate